Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Irene 1 5-5
Back Hands 2 – Belcrum 2 4-6
Yerseke 1 – Back Hands 3 8-2
TCS 1 – Back Hands 4 3-7
SV Red Star ’58 3 – Back Hands 5 6-4
Witac ’89 1 – The Back Hands 6 8-2
Witac ’89 2 – Back Hands 7 8-2
Witac ’89 4 – Back Hands 8 0-10

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Tanaka 2 4-6
TCO ’78 2 – Back Hands 3 1-9
Smash 3 – Back Hands 4 3-7

Programma dinsdag 16 april, senioren
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 7, av 19.30

Programma vrijdag 19 april, senioren
ODT 1 – Back Hands 1, v 19.15
TTC Middelburg 2 – Back Hands 2, v 18.30
Back Hands 3 – Arnemuiden 1, av 20.00
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 3, av 20.00
Back Hands 5 – BSM 2, av 20.00
Back Hands 6 – Het Markiezaat 3, av 20.00
Back Hands 7 – Het Markiezaat 4, av 20.00

Programma zaterdag 20 april, jeugd
ODT 2 – Back Hands 1, v 12.15
Vice Versa ’51 2 – Back Hands 3, v 10.15
Irene 3 – Back Hands 4, v 9.00

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Taverbo 3 8-2
Back Hands 2 – TIOS ’51 1 8-2
Back Hands 3 – SAR ’72 1 6-4
Back Hands 4 – Tanaka 3 4-6
Back Hands 5 – Vice Versa ’51 4 6-4
Back Hands 6 – Tanaka 4 1-9
Back Hands 7 – Vice Versa ’51 5 1-9
Back Hands 8 – Smash 4 10-0

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – ODT 1 4-6
Back Hands 2 – Hotak ’68 4 4-6
Back Hands 3 – Het Markiezaat 2 9-1
Back Hands 4 – Het Markiezaat 3 1-9

Programma donderdag 11 april, senioren
Witac ’89 1 – The Back Hands 6, v 19.00

Programma vrijdag 12 april, senioren
Yerseke 1 – Back Hands 3, v 18.45
TCS 1 – Back Hands 4, v 19.00
SV Red Star ’58 3 – Back Hands 5, v 19.00
Witac ’89 2 – Back Hands 7, v 19.00
Witac ’89 4 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 13 april, senioren
Back Hands 1 – Irene 1, av 13.30
Back Hands 2 – Belcrum 2, av 13.30

Programma zaterdag 13 april, jeugd
Back Hands 1 – Tanaka 2, av 13.30
TCO ’78 2 – Back Hands 3, v 9.30
Smash 3 – Back Hands 4, v 8.30

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma


Uitslagen senioren
Middelburg 3 – Back Hands 1 2-8
Hotak ’68 1 – Back Hands 2 8-2
Vice Versa ’51 1 – Back Hands 3 8-2
Belcrum 6 – Back Hands 4 6-4
TIOS Terheijden 2 – Back Hands 5 6-4
Kapelle 3 – Back Hands 6 7-3
Belcrum 13 – Back Hands 8 1-9

Uitslagen Jeugd
Back Hands 2 – Belcrum 1 4-6
Back Hands 3 – ODT 3 4-6
Back Hands 4 – Belcrum 4 1-9

Programma vrijdag 5 april, senioren
Back Hands 3 – SAR ’72 1, av 20.00
Back Hands 4 – Tanaka 3, av 20.00
Back Hands 5 – Vice Versa ’51 4, av 20.00
Back Hands 6 – Tanaka 4, av 20.00
Back Hands 7 – Vice Versa ’51 5, av 20.00
Back Hands 8 – Smash 4, av 20.00

Programma zaterdag 6 april, senioren
Back Hands 1 – Taverbo 3, av 13.30
Back Hands 2 – TIOS ’51 1, av 13.30

Programma zaterdag 6 april, jeugd
Back Hands 1 – ODT 1, av 13.30
Back Hands 2 – Hotak ’68 4, av 13.30
Back Hands 3 – Het Markiezaat 2, av 13.30
Back Hands 4 – Het Markiezaat 3, av 13.30


Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – JCV 3 8-2
Back Hands 3 – ODT 2 7-3
Back Hands 4 – ODT 5 5-5
Back Hands 5 – Belcrum 9 3-7
Back Hands 6 – Hotak ’68 5 1-9

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Middelburg 2 5-5
Middelburg 3 – Back Hands 2 2-8
Scaldina 1 – Back Hands 3 4-6
Tios ’51 7 – Back Hands 4 8-2

Programma dinsdag 26 maart, senioren
Kapelle 3 – Back Hands 6, v 18.45

Programma vrijdag 29 maart, senioren
Middelburg 3 – Back Hands 1, v 18.30
Vice Versa ’51 1 – Back Hands 3, v 19.15
Belcrum 6 – Back Hands 4, v 19.00
Belcrum 13 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 30 maart, senioren
Hotak ’68 1 – Back Hands 2, v 13.00
TIOS Terheijden 2 – Back Hands 5, v 15.45

Programma zaterdag 30 maart, jeugd
Back Hands 2 – Belcrum 1, av 13.30
Back Hands 3 – ODT 3, av 13.30
Back Hands 4 – Belcrum 4, av 13.30

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – ODT 1 9-1
Back Hands 2 – Middelburg 2 7-3
Arnemuiden 1 – Back Hands 3 6-4
Vice Versa ’51 3 – Back Hands 4 6-4
BSM 2 – Back Hands 5 9-1
Het Markiezaat 3 – Back Hands 6 10-0
Het Markiezaat 4 – Back Hands 7 8-2
Vice Versa ’51 7 – Back Hands 8 2-8

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – ODT 2 10-0
Back Hands 2 – De Batswingers 1 4-6
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 3 7-3
Back Hands 4 – Irene 3 0-10

Programma vrijdag 22 maart, senioren
Back Hands 3 – ODT 2, av 20.00
Back Hands 4 – ODT 5, av 20.00
Back Hands 5 – Belcrum 9, av 20.00
Back Hands 6 – Hotak ’68 5, av 20.00
Back Hands 7 – Hotak ’68 4, av 20.00

Programma zaterdag 23 maart, senioren
Back Hands 1 – JCV 3, av 13.30

Programma zaterdag 23 maart, jeugd
Back Hands 1 – Middelburg 2, av 13.30
Middelburg 3 – Back Hands 2, v 9.00
Scaldina 1 – Back Hands 3, v 8.30
Tios ’51 7 – Back Hands 4, v 8.30

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Irene 1 – Back Hands 1 7-3
Belcrum 2 – Back Hands 2 9-1
Back Hands 3 – Yerseke 1 0-10
Back Hands 4 – TCS 1 3-7
Back Hands 5 – Red Star ’58 3 3-7
Back Hands 6 – Witac ’89 1 0-10
Back Hands 7 – Witac ’89 2 7-3
Back Hands 8 – Witac ’89 4 9-1

Uitslagen Jeugd
Tanaka 2 – Back Hands 1 4-6
Back Hands 2 – Yerseke 1 uitgesteld
Back Hands 3 – TCO ’78 2 10-0
Back Hands 4 – Smash 3 9-1

Programma vrijdag 15 maart, senioren
Arnemuiden 1 – Back Hands 3, v 18.30
Vice Versa ’51 3 – Back Hands 4, v 19.15
BSM 2 – Back Hands 5, v 19.00
Het Markiezaat 3 – Back Hands 6, v 19.00
Het Markiezaat 4 – Back Hands 7, v 19.00
Vice Versa ’51 7 – Back Hands 8, v 19.15

Programma zaterdag 16 maart, senioren
Back Hands 1 – ODT 1, av 13.30
Back Hands 2 – Middelburg 2, av 13.30

Programma zaterdag 16 maart, jeugd
Back Hands 1 – ODT 2, av 13.30
Back Hands 2 – De Batswingers 1, av 13.30
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 3, av 13.30
Back Hands 4 – Irene 3, av 13.30

Uitslagen afgelopen weekend

      Comments Off on Uitslagen afgelopen weekend

Uitslagen senioren
Taverbo 3 – Back Hands 1 2-8
Tios ’51 1 – Back Hands 2 0-10
Sar ’72 1 – Back Hands 3 5-5
Tanaka 3 – Back Hands 4 7-3
Vice Versa ’51 4 – Back Hands 5 7-3
Tanaka 4 – Back Hands 6 8-2
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 7 6-4
Smash 4 – Back Hands 8 0-10

Uitslagen jeugd
ODT 1 – Back Hands 1 5-5
Hotak ’68 4 – Back Hands 2 7-3
Markiezaat 2 – Back Hands 3 6-4
Markiezaat 3 – Back Hands 4 7-3

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 2 – Renata 1 5-5
Smash ’76 5 – Back Hands 7 6-4

Uitslagen jeugd
De Batswingers 1 – Back Hands 2 6-4
Smash ’76 2 – Back Hands 1 4-6

Programma vrijdag 22 februari, senioren
Tios ’51 1 – Back Hands 2, v 19.00
Sar ’72 1 – Back Hands 3, v 18.30
Tanaka 3 – Back Hands 4, v 19.15
Vice Versa ’51 4 – Back Hands 5, v 19.15
Tanaka 4 – Back Hands 6, v 19.15
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 7, v 19.15
Smash 4 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 23 februari, senioren
Taverbo 3 – Back Hands 1, v 13.45

Programma zaterdag 23 februari, jeugd
ODT 1 – Back Hands 1, v 12.15
Hotak ’68 4 – Back Hands 2, v 13.00
Markiezaat 2 – Back Hands 3, v 9.30
Markiezaat 3 – Back Hands 4, v 9.30

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Middelburg 3 9-1
Back Hands 2 – Hotak ’68 1 4-6
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 1 2-8
Back Hands 4 – Belcrum 6 5-5
Back Hands 5 – TIOS Terheijden 2 8-2
Back Hands 6 – Kapelle 3 4-6
Back Hands 7 – Smash ’76 5 4-6
Back Hands 8 – Belcrum 13 9-1

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Smash ’76 2 4-6
Belcrum 1 – Back Hands 2 8-2
ODT 3 – Back Hands 3 5-5
Belcrum 4 – Back Hands 4 10-0

Programma donderdag 14 februari, jeugd
De Batswingers 1 – Back Hands 2, v 18.00

Programma zaterdag 16 februari, senioren
Back Hands 2 – Renata 1, av 13.30
Smash ’76 5 – Back Hands 7, v 12.45

Programma zaterdag 16 februari, jeugd
Smash ’76 2 – Back Hands 1, v 12.45

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
JCV 3 – Back Hands 1 1-9
Renata 1 – Back Hands 2 8-2
ODT 2 – Back Hands 3 6-4
ODT 5 – Back Hands 4 2-8
Belcrum 9 – Back Hands 5 7-3
Hotak ’68 5 – Back Hands 6 6-4
Hotak ’68 4 – Back Hands 7 6-4

Uitslagen jeugd
Middelburg 2 – Back Hands 1 6-4
Back Hands 2 – Middelburg 3 5-5
Back Hands 3 – Scaldina 1 5-5
Back Hands 4 – Tios ’51 7 6-4

Programma 8 februari, senioren
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 1, av 20.00
Back Hands 4 – Belcrum 6, av 20.00
Back Hands 5 – TIOS Terheijden 2, av 20.00
Back Hands 6 – Kapelle 3, av 20.00
Back Hands 7 – Smash ’76 5, av 20.00
Back Hands 8 – Belcrum 13, av 20.00

Programma 9 februari, senioren
Back Hands 1 – Middelburg 3, av 13.30
Back Hands 2 – Hotak ’68 1, av 13.30

Programma 9 februari, jeugd
Back Hands 1 – Smash ’76 2, av 13.30
Belcrum 1 – Back Hands 2, v 12.15
ODT 3 – Back Hands 3, v 12.15
Belcrum 4 – Back Hands 4, v 12.15