Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Smash 2 – Back Hands 1 0-10
Irene 1 – Back Hands 2 9-1
Belcrum 6 – Back Hands 3 1-9
Back Hands 4 – TCS 1 5-5
Back Hands 5 – BSM 2 6-4
Back Hands 6 – JCV 6 5-5
TCO ’78 3 – Back Hands 7 6-4
Breda 3 – Back Hands 8 5-5
Hotak ’68 7 – Back Hands 9 8-2

Uitslagen jeugd
Unicum 1 – Back Hands 1 5-5
Back Hands 2 – Never Despair 4 10-0
Back Hands 3 – Smash 2 4-6
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 2 4-6
Back Hands 5 – Smash 3 6-4

Programma vrijdag 11 oktober, senioren
ODT 3 – Back Hands 3, vertrek 19.15
Hotak ’68 4 – Back Hands 4, vertrek 19.00
Back Hands 5 – Tanaka 5, aanvang 20.00
Back Hands 6 – TIOS Terheijden 1, aanvang 20.00
Back Hands 7 – Het Markiezaat 4, aanvang 20.00
Die Meede 7 – Back Hands 8, vertrek 19.00
ODT 9 – Back Hands 9, vertrek 19.15

Programma zaterdag 12 oktober, senioren
Back Hands 1 – US 2, aanvang 14.30
Back Hands 2 – Renata 1, aanvang 14.30

Programma zaterdag 12 oktober, jeugd
Back Hands 1 – Stiphout 2, aanvang 14.30
Back Hands 2 – TIOS ’51 5, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Tanaka 4, aanvang 10.00
Back Hands 4 – ODT 3, aanvang 10.30
Back Hands 5 – TIOS ’51 7, aanvang 13.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
De Toekomst 2 – Back Hands 1 6-4
Veldhoven 1 – Back Hands 2 5-5
Back Hands 3 – Tanaka 2 5-5
Back Hands 4 – Belcrum 10 10-0
Die Meede 5 – Back Hands 5 1-9
Back Hands 6 – SV Red Star ’58 3 3-7
WITAC ’89 2 – Back Hands 7 6-4
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 8 6-4
Back Hands 9 – Het Markiezaat 6 4-6

Uitslagen jeugd
Hooghei 1 – Back Hands 1 2-8
Back Hands 2 – De Batswingers 1 3-7
Back Hands 3 – Rally 3 6-4
Back Hands 5 – Rally 4 4-6

Programma donderdag 3 oktober, senioren
TCO ’78 3 – Back Hands 7, vertrek 19.00

Programma vrijdag 4 oktober, senioren
Irene 1 – Back Hands 2, vertrek 19.00
Belcrum 6 – Back Hands 3, vertrek 19.15
Back Hands 4 – TCS 1, aanvang 20.00
Back Hands 5 – BSM 2, aanvang 20.00
Back Hands 6 – JCV 6, aanvang 20.00
Breda 3 – Back Hands 8, vertrek 19.15
Hotak ’68 7 – Back Hands 9, vertrek 19.00

Programma zaterdag 5 oktober, senioren
Smash 2 – Back Hands 1, vertrek 16.30

Programma zaterdag 5 oktober, jeugd
Unicum 1 – Back Hands 1, vertrek 9.30
Back Hands 2 – Never Despair 4, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Smash 2, aanvang 13.30
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 2, aanvang 13.30
Back Hands 5 – Smash 3, aanvang 13.30

Programma TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Avanti 2 – Back Hands 1 7-3
Tios ’51 1 – Back Hands 2 5-5
Smash ’76 3 – Back Hands 3 1-9
Back Hands 4 – ODT 5 9-1
Back Hands 5 – Breda 1 7-3
Hita ’79 2 – Back Hands 6 7-3
De Pin Pongers 2 – Back Hands 7 8-2
Back Hands 8 – De Batswingers 3 6-4
Belcrum 13 – Back Hands 9 4-6

Uitslagen jeugd
Smash ’76 1 – Back Hands 1 8-2
Waalwijk 1 – Back Hands 2 2-8
Belcrum 4 – Back Hands 3 6-4
TCO ’78 2 – Back Hands 4 3-7
Tanaka 5 – Back Hands 5 3-7

Programma vrijdag 27 september, senioren
Veldhoven 1 – Back Hands 2, vertrek 18.30
Back Hands 3 – Tanaka 2, aanvang 20.00
Back Hands 4 – Belcrum 10, aanvang 20.00
Die Meede 5 – Back Hands 5, vertrek 19.00
Back Hands 6 – SV Red Star ’58 3, aanvang 20.00
WITAC ’89 2 – Back Hands 7, vertrek 19.00
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 8, vertrek 19.15
Back Hands 9 – Het Markiezaat 6, aanvang 20.00

Programma zaterdag 28 september, senioren
De Toekomst 2 – Back Hands 1, vertrek 11.30

Programma zaterdag 28 september, jeugd
Hooghei 1 – Back Hands 1, vertrek 8.45
Back Hands 2 – De Batswingers 1, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Rally 3, aanvang 13.30
Back Hands 5 – Rally 4, aanvang 13.30

Programma TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Slagvaardig 1 4-6
Back Hands 2 – Irene 3 5-5
Back Hands 3 – Effect ‘71 1 3-7
Markiezaat2 – Back Hands 4 1-9
ODT 7– Back Hands 5 1-9
BSM 1– Back Hands 6 9-1
Back Hands 7 – Smash ‘76 5 4-6
Back Hands 8 – Tios‘51 9 6-4
Back Hands 9 – Tios Terheijden 2 0-10

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Valkenswaard 2 4-6
Flash 3 – Back Hands 2 0-10
Markiezaat2 – Back Hands 3 7-3
Markiezaat3 – Back Hands 4 4-6
Irene 4 – Back Hands 5  vertrek 4-6

Programma vrijdag 20 september, senioren
Back Hands 4 – ODT 5, aanvang 20.00
Back Hands 5 – Breda 1, aanvang 20.00
Hita ’79 2 – Back Hands 6, vertrek 19.00
Back Hands 8 – De Batswingers 3, aanvang 20.00
Belcrum 13 – Back Hands 9, vertrek 19.00

Programma zaterdag 21 september, senioren
Avanti 2 – Back Hands 1, vertrek 13.30
Tios ’51 1 – Back Hands 2, vertrek 13.00
Smash ’76 3 – Back Hands 3, vertrek 13.00
De Pin Pongers 2 – Back Hands 7, vertrek 13.00

Programma zaterdag 21 september, jeugd
Smash ’76 1 – Back Hands 1, vertrek 13.00
Waalwijk 1 – Back Hands 2, vertrek 8.30
Belcrum 4 – Back Hands 3, vertrek 12.00
TCO ’78 2 – Back Hands 4, vertrek 9.30
Tanaka 5 – Back Hands 5, vertrek 13.15

Programma TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma TTV The Back Hands

Programma vrijdag 13 september, senioren
Back Hands 3 – Effect ‘71 1  aanvang 20:00
Markiezaat2 – Back Hands 4  vertrek 19:00
ODT 7– Back Hands 5  vertrek 19:15
BSM 1– Back Hands 6  vertrek 19:00
Back Hands 7 – Smash ‘76 5  aanvang 20:00
Back Hands 8 – Tios‘51 9  aanvang 20:00
Back Hands 9 – Tios Terheijden2  aanvang 20:00

Programma zaterdag 14 september, senioren
Back Hands 1 – Slagvaardig 1   aanvang 14.30
Back Hands 2 – Irene 3  aanvang 14.30

Programma zaterdag 14 september, jeugd
Back Hands 1 – Valkenswaard 2  aanvang14:30
Flash 3 – Back Hands 2  vertrek 9:30
Markiezaat2 – Back Hands 3  vertrek 9:30
Markiezaat3 – Back Hands 4  vertrek 9:30
Irene 4 – Back Hands 5  vertrek 9:00

Update voor de indeling van het Backhands teamtoernooi (7 september 2019)

      Comments Off on Update voor de indeling van het Backhands teamtoernooi (7 september 2019)

AANVANG: 9:00uur.

Voorlopige indeling:

  1. Soren de Witte  –   Mark Hackenberg
  2. Jurgen Wens      – Danny Roks
  3. Richard Verstijlen –  Monique Postuma
  4. Rob Verschuren – Johan Linders
  5. Sjoerd Broos      –  Bram Bakker
  6. David Saunders  –  Jannus van Bragt
  7. Vicky Schijven  –  Steven Tang
  8. Julian Flamman  –  Roald Vos
  9. Wilfred Braspenning  –  Peter de Rooij
  10. Ronny Oonincx  –   Tonny Brouwers
  11. Pieter Lauwerijssen  –  Surjos Lauwerijssen
  12. Erik Verhage  –   Sjors van Gogh
  13. Gerry van Dooren  –  Joop Wagtmans
  14. Wilbert Poppe   –  Erik Schuurman
  15. Rene Lauwerijssen  –  Arjan Schijven
  16. Joost Schoenmakers  –  Joep Schoenmakers
  17. Mark Riemens  –  Thijs Vleugel
  18. Sam Braat – Dennis van Oers
  19. Ad van Beijsterveld  –  Robin Honcoop
  20. Lyn Schijven  –   Cristel van Buuren
  21. Nicky Oomen   –  Marcel van Buuren
  22. Youri van den Berg  –  Stijn Meulenbroek
  23. Ad de Hoon     –   Piet Raaijmakers
  24. Jordy Meyer  –  Mika Verschuren
  25. Jackeline Ritzen  – Piet van hoek
    1e reserve Peter Salnicky  –   Rick Sijp
    2e reserve Patrick Janssen  –  Linda van de Velde

Backhands teamtoernooi: deelnemerslijst

      Comments Off on Backhands teamtoernooi: deelnemerslijst

Deelnemers vierde teamtoernooi van TTV The Back Hands,  Zaterdag 7 September, aanvang 9.00uur.

  1. Lennard Slaats   –   Enrico Schoen
  2. Soren de Witte  –   Mark Hackenberg
  3. Jurgen Wens      – Danny Roks
  4. Richard Verstijlen –  Monique Postuma
  5. Sjoerd Broos      –  Bram Bakker
  6. David Saunders  –  Jannus van Bragt
  7. Vicky Schijven  –  Steven Tang
  8. Julian Flamman  –  Roald Vos
  9. Wilfred Braspenning  –  Peter de Rooij
  10. Ronny Oonincx  –   Tonny Brouwers
  11. Pieter Lauwerijssen  –  Surjos Lauwerijssen
  12. Erik Verhage  –   Sjors van Gogh
  13. Gerry van Dooren  –  Joop Wagtmans
  14. Wilbert Poppe   –  Erik Schuurman
  15. Rene Lauwerijssen  –  Arjan Schijven
  16. Joost Schoenmakers  –  Joep Schoenmakers
  17. Mark Riemens  –  Thijs Vleugel
  18. Delano Dekkers  –  Lars Jansen
  19. Ad van Beijsterveld  –  Robin Honcoop
  20. Lyn Schijven  –   Cristel van Buuren
  21. John de Vet  –  Brian van Gestel
  22. Nicky Oomen   –  Marcel van Buuren
  23. Youri van den Berg  –  Stijn Meulenbroek
  24. Ad de Hoon     –   Piet Raaijmakers
  25. Jordy Meyer  –  Mika Verschuren

Reservespelers:
1ste res  Edwin Labee   –   Boy van Zundert
2de res  Sam Braat   –   Dennis van Oers
3de res  Jackeline Ritzen  –  Piet van Hoek
4de res  Peter Salnicky  –   Rick Sijp
5de res Patrick Janssen  –  Linda van de Velde

Senioren Back Hands 1 en 8 kampioen!

      Comments Off on Senioren Back Hands 1 en 8 kampioen!

Afgelopen weekend werden de laatste competitiewedstrijden gespeeld van dit seizoen. Back Hands 1 moest nog aan de bak om kampioen te worden in de Hoofdklasse. Het team bestond uit Danny Roks, Vicky Schijven en invaller Peter de Bruijn. Helaas kon vaste speler Marc Hackenberg niet meestrijden om het kampioenschap veilig te stellen. Een knappe 7-3 overwinning was voldoende om het kampioenschap te mogen vieren. Het team mag na de zomervakantie gaan aantreden in de landelijke derde divisie!

Ook senioren team 8 werd kampioen. Dit team speelde echter dinsdagavond al hun laatste wedstrijd. Heel spannend was het al niet meer want dit team was enkele weken geleden al niet meer in te halen. Het team werd knap eerste in de zevende klasse met duizelingwekkende cijfers. Het team bestaat uit Ad de Hoon, Sjakkie Floren, Tommy Schijven, Piet Raaymakers en Hans Goossens. Volgend seizoen komt het team uit in de zesde klasse en zal hier proberen het prima spel door te trekken.

Uitslagen senioren
ODT 1 – Back Hands 1 3-7
TTC Middelburg 2 – Back Hands 2 8-2
Back Hands 3 – Arnemuiden 1 7-3
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 3 5-5
Back Hands 5 – BSM 2 9-1
Back Hands 6 – Het Markiezaat 3 1-9
Back Hands 7 – Het Markiezaat 4 1-9
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 7 7-3

Uitslagen jeugd
ODT 2 – Back Hands 1 4-6
Vice Versa ’51 2 – Back Hands 3 3-7
Irene 3 – Back Hands 4 10-0

Uitslagen en Programma

      Comments Off on Uitslagen en Programma

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Irene 1 5-5
Back Hands 2 – Belcrum 2 4-6
Yerseke 1 – Back Hands 3 8-2
TCS 1 – Back Hands 4 3-7
SV Red Star ’58 3 – Back Hands 5 6-4
Witac ’89 1 – The Back Hands 6 8-2
Witac ’89 2 – Back Hands 7 8-2
Witac ’89 4 – Back Hands 8 0-10

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Tanaka 2 4-6
TCO ’78 2 – Back Hands 3 1-9
Smash 3 – Back Hands 4 3-7

Programma dinsdag 16 april, senioren
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 7, av 19.30

Programma vrijdag 19 april, senioren
ODT 1 – Back Hands 1, v 19.15
TTC Middelburg 2 – Back Hands 2, v 18.30
Back Hands 3 – Arnemuiden 1, av 20.00
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 3, av 20.00
Back Hands 5 – BSM 2, av 20.00
Back Hands 6 – Het Markiezaat 3, av 20.00
Back Hands 7 – Het Markiezaat 4, av 20.00

Programma zaterdag 20 april, jeugd
ODT 2 – Back Hands 1, v 12.15
Vice Versa ’51 2 – Back Hands 3, v 10.15
Irene 3 – Back Hands 4, v 9.00