Uitslagen Clubkampioenschappen senioren 2020

      Comments Off on Uitslagen Clubkampioenschappen senioren 2020

Afgelopen weekend werden de jaarlijkse clubkampioenschappen georganiseerd bij TTV The Back Hands. In de ochtend was iedereen ingedeeld in drie verschillende klassen. Deze klassen waren naar werkelijke sterkte ingedeeld. In de middag werd er gespeeld om het algemeen clubkampioenschap, dit gebeurde op basis van loting. Vanuit de eerste ronde gingen de winnaars naar de winnaarsronde en de verliezers naar de verliezersronde, hierna volgde een knock-outsysteem. Na een lange, vermoeiende maar vooral gezellige dag waren de uitslagen als volgt:

Eigen Klasse A
1. Richard Verstijlen
2. Danny Roks
3. Vicky Schijven

Eigen Klasse B
1. Kevin Kools
2. Lynn Schijven
3. Arjan Schijven

Eigen Klasse C
1. Dominiek Willemse
2. Tom Schijven
3. Jorg Schrauwen

Algemeen Clubkampioenschap Winnaarsronde
1. Richard Verstijlen
2. Wilfred Braspenning
3. Vicky Schijven
4. Barry de Bruijn

Algemeen Clubkampioenschap Verliezersronde
1. Sam Braat
2. Christel van Buuren
3. Kevin Kools
4. Cathelijn van Dooren

Indeling Backhandstoernooi

      Comments Off on Indeling Backhandstoernooi

De indeling jeugd is hieronder te vinden:

De indeling voor de senioren is als volgt:

In geval van verhindering of andere afmeldingen graag een bericht naar toernooi@backhands.nl.

De enkelspelen beginnen ongeveer tussen 11:30 uur en 12:00 uur.

Voorlopige indeling jeugd

      Comments Off on Voorlopige indeling jeugd

De voorlopige indelingen van het jeugdtoernooi en het seniorentoernooi zijn te vinden op het tabblad /Backhandstoernooi_2020

Op- en of aanmerkingen graag naar toernooi@backhands.nl.

Voorlopige lijst van deelnemers (26/12/2019)

      Comments Off on Voorlopige lijst van deelnemers (26/12/2019)

De lijsten met deelnemers zijn hier te vinden:

jeugd:

Senioren:

De indelingen volgen zo snel mogelijk na Kerst.

Mocht U een email hebben gestuurd naar toernooi@backhands.nl, en uw spelers zijn niet opgenomen in de lijsten hierboven, dan is er iets mis gegaan met uw email. Graag de email nogmaals sturen naar bh2020@ziggo.nl of naar examinator3@hotmail.com

Uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
US 2 – Back Hands 1 8-2
Back Hands 3 – ODT 3 8-2
Back Hands 4 – Hotak ’68 4 5-5
Tanaka 5 – Back Hands 5 4-6
TIOS Terheijden 1 – Back Hands 6 9-1
Back Hands 7 – De Pin Pongers 3 6-4
Back Hands 8 – Die Meede 7 4-6
Back Hands 9 – Hotak ’68 7 7-3

Uitslagen jeugd
Stiphout 2 – Back Hands 1 7-3
Tios ’51 5 – Back Hands 2 4-6
Tanaka 4 – Back Hands 3 4-6
ODT 3 – Back Hands 4 1-9
Tios ’51 7 – Back Hands 5 5-5

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – De Toekomst 2 8-2
Back Hands 2 – Tios ’51 1 6-4
Tanaka 2 – Back Hands 3 7-3
Belcrum 10 – Back Hands 4 2-8
Back Hands 5 – Die Meede 5 7-3
SV Red Star ’58 3 – Back Hands 6 6-4
Back Hands 7 – Witac ’89 2 5-5
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 5 6-4
TCS 3 – Back Hands 9 2-8

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Hooghei 1 8-2
Batswingers 1 – Back Hands 2 6-4
Rally 3 – Back Hands 3 4-6
Rally 4 – Back Hands 5 7-3

Programma vrijdag 29 november, senioren
Back Hands 3 – ODT 3, aanvang 20.00
Back Hands 4 – Hotak ’68 4, aanvang 20.00
Tanaka 5 – Back Hands 5, vertrek 19.15
TIOS Terheijden 1 – Back Hands 6, vertrek 19.00
Back Hands 7 – De Pin Pongers 3, aanvang 20.00
Back Hands 8 – Die Meede 7, aanvang 20.00
Back Hands 9 – Hotak ’68 7, aanvang 20.00

Programma zaterdag 30 november, senioren
US 2 – Back Hands 1, vertrek 15.00

Programma zaterdag 30 november, jeugd
Stiphout 2 – Back Hands 1, vertrek 11.00
Tios ’51 5 – Back Hands 2, vertrek 8.30
Tanaka 4 – Back Hands 3, vertrek 13.15
ODT 3 – Back Hands 4, vertrek 12.15
Tios ’51 7 – Back Hands 5, vertrek 8.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Avanti 2 3-7
Back Hands 3 – Smash ’76 3 7-3
ODT 5 – Back Hands 4 3-7
Breda 1 – Back Hands 5 6-4
De Batswingers 3 – Back Hands 8 6-4
Het Markiezaat 6 – Back Hands 9 8-2

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Smash ’76 1 5-5
Valkenswaard 2 – Back Hands 1 6-4
Back Hands 2 – Waalwijk 1 9-1
Back Hands 3 – Belcrum 4 5-5
Back Hands 4 – TCO ’78 2 7-3
Back Hands 5 – Tanaka 5 8-2

Programma vrijdag 22 november, senioren
Tanaka 2 – Back Hands 3, vertrek 19.15 uur
Back Hands 5 – Die Meede 5, aanvang 20.00 uur
SV Red Star ’58 3 – Back Hands 6, vertrek 19.00 uur
Back Hands 7 – Witac ’89 2, aanvang 20.00 uur
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 5, aanvang 20.00 uur
TCS 3 – Back Hands 9, vertrek 19.00 uur

Programma zaterdag 23 november, senioren
Back Hands 1 – De Toekomst 2, aanvang 14.30 uur
Back Hands 2 – Veldhoven 1, aanvang 14.30 uur
Belcrum 10 – Back Hands 4, vertrek 16.00 uur

Programma zaterdag 23 november, jeugd
Back Hands 1 – Hooghei 1, aanvang 14.30 uur
Batswingers 1 – Back Hands 2, vertrek 9.00 uur
Rally 3 – Back Hands 3, vertrek 12.45 uur
Rally 4 – Back Hands 5, vertrek 12.45 uur

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 3 – Belcrum 6 9-1
Back Hands 6 – HITA ’79 2 3-7

Programma woensdag 13 november, senioren
TIOS ’51 9 – Back Hands 8, vertrek 19.00

Programma donderdag 14 november, senioren
De Batswingers 3 – Back Hands 8, vertrek 19.00

Programma vrijdag 15 november, senioren
Back Hands 3 – Smash ’76 3, aanvang 20.00
ODT 5 – Back Hands 4, vertrek 19.15
Breda 1 – Back Hands 5, vertrek 19.15
Het Markiezaat 6 – Back Hands 9, vertrek 19.00

Programma zaterdag 16 november, senioren
Back Hands 1 – Avanti 2, aanvang 14.30

Programma zaterdag 16 november, jeugd
Back Hands 1 – Smash ’76 1, aanvang 14.30
Back Hands 2 – Waalwijk 1, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Belcrum 4, aanvang 10.30
Back Hands 4 – TCO ’78 2, aanvang 13.30
Back Hands 5 – Tanaka 5, aanvang 10.30

Programma zondag 17 november, jeugd
Valkenswaard 2 – Back Hands 1, vertrek 9.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Slagvaardig (R) 1 – Back Hands 1 4-6
Middelburg 3 – Back Hands 2 4-6
Effect ’71 – Back Hands 3 vertrek 3-7
Back Hands 4 – Markiezaat 2 8-2
Back Hands 6 – BSM 1 5-5
Back Hands 9 – TCS 3 5-5

Uitslagen jeugd
Back Hands 2 – Flash 3 10-0
Back Hands 3 – Markiezaat 2 5-5
Back Hands 4 – Markiezaat 3 6-4

Programma vrijdag 8 november, senioren
Back Hands 3 – Belcrum 6, aanvang 20.00 uur
Back Hands 6 – HITA ’79 2, aanvang 20.00 uur