Programma en Uitslagen 2020

Programma zaterdag 25 januari, senioren
VeerhuisWessem/Westa 2 – The Back Hands 1, vertrek 14.15 uur

Programma vrijdag 31 januari, senioren
The Back Hands 3 – Smash ’76 2, aanvang 20.00 uur
Vice Versa ’51 2 – The Back Hands 4, vertrek 19.15 uur
Back Hands 5 – De Pin Pongers 3, aanvang 20.00 uur
WITAC ’89 1 – The Back Hands 6, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 7 – Die Meede 7, aanvang 20.00 uur
HITA ’79 3 – The Back Hands 8, vertrek 19.00 uur

Programma zaterdag 1 februari, senioren
The Back Hands 1 – Taverbo 2, aanvang 14.30 uur
The Back Hands 2 – ODT Kanjers Uitzendbureau 1, aanvang 14.30 uur

Programma zaterdag 1 februari, jeugd
The Back Hands 1 – TTC Middelburg 2, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 2 – Het Markiezaat 2, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 3 – Hooghei 3, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 4 – Het Markiezaat 4, aanvang 13.30 uur

Programma vrijdag 7 februari, senioren
TTC Middelburg 4 – The Back Hands 3, vertrek 18.30 uur
WITAC ’89 2 – The Back Hands 5, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 6 – TCO ’78 3, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 7 – De Batswingers 4, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 8 – TIOS Terheijden 3, aanvang 20.00 uur

Programma zaterdag 8 februari, senioren
The Back Hands 1 – Sittard 2, aanvang 14.30 uur
The Back Hands 2 – Irene 2, aanvang 14.30 uur

Programma zaterdag 8 februari, jeugd
Belcrum 1 – The Back Hands 1, vertrek 11.15 uur
Smash ’76 3 – The Back Hands 2, vertrek 12.45 uur
Rally 4 – The Back Hands 3, vertrek 12.45 uur
Belcrum 5 – The Back Hands 4, vertrek 11.15 uur

Programma vrijdag 14 februari, senioren
TTC Middelburg 2 – The Back Hands 2, vertrek 18.30 uur
Arnemuiden 2 – The Back Hands 3, vertrek 18.45 uur
The Back Hands 4 – ODT Kanjers Uitzendbureau 4, aanvang 20.00 uur
TCS 2 – The Back Hands 5, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 6 – Hotak ’68 4, aanvang 20.00 uur
BSM 3 – The Back Hands 7, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 8 – Irene 7, aanvang 20.00 uur

Programma zaterdag 15 februari, jeugd
TIOS ’51 3 – The Back Hands 1, vertrek 8.30 uur
TTC Middelburg 4 – The Back Hands 2, vertrek 9.00 uur
TIOS Terheijden 1 – The Back Hands 3, vertrek 8.30 uur
Smash ’76 4 – The Back Hands 4, vertrek 12.45 uur

Programma vrijdag 28 februari, senioren
De Pin Pongers 1 – The Back Hands 4, vertrek 19.00 uur

Programma vrijdag 6 maart, senioren
ODT Kanjers Uitzendbureau 2 – The Back Hands 3, vertrek 19.15 uur
The Back Hands 4 – Hotak ’68 3, aanvang 20.00 uur
Tanaka 5 – The Back Hands 5, vertrek 19.15 uur
The Back Hands 6 – Het Markiezaat 4, aanvang 20.00 uur
Vice Versa ’51 6 – The Back Hands 7, vertrek 19.15 uur
The Back Hands 8 – TIOS ’51 8, aanvang 20.00 uur

Programma zaterdag 7 maart, senioren
Hercules 2 – The Back Hands 1, vertrek 12.45 uur
Smash ’76 1 – The Back Hands 2, vertrek 12.45 uur

Programma zaterdag 7 maart, jeugd
The Back Hands 1 – SAR ’72 1, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 2 – SAR ’72 2, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 3 – Tanaka 3, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 4 – TCO ’78 2, aanvang 13.30 uur

Programma vrijdag 13 maart, senioren
SV Red Star ’58 2 – The Back Hands 2, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 3 – SAR ’72 2, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 4 – Groene Ster 1, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 5 – Belcrum 12, aanvang 20.00 uur
Tanaka 6 – The Back Hands 6, vertrek 19.15 uur
ODT Kanjers Uitzendbureau 9 – The Back Hands 7, vertrek 19.15 uur
Smash 4 – The Back Hands 8, vertrek 19.00 uur

Programma zaterdag 14 maart, senioren
De Brug 1 – The Back Hands 1, vertrek 13.00 uur

Programma zaterdag 14 maart, jeugd
Hotak ’68 1 – The Back Hands 1, vertrek 13.00 uur
Tanaka 2 – The Back Hands 2, vertrek 13.15 uur
Smash 3 – The Back Hands 3, vertrek 8.30 uur
Tanaka 4 – The Back Hands 4, vertrek 13.15 uur

Programma vrijdag 20 maart, senioren
The Back Hands 3 – Arnemuiden 2, aanvang 20.00 uur
ODT Kanjers Uitzendbureau 4 – The Back Hands 4, vertrek 19.15
The Back Hands 5 – TCS 2, aanvang 20.00 uur
Hotak ’68 4 – The Back Hands 6, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 7 – BSM 3, aanvang 20.00 uur
Irene 7 – The Back Hands 8, vertrek 19.00 uur

Programma zaterdag 21 maart, senioren
The Back Hands 1 – VeerhuisWessem/Westa 2, aanvang 14.30 uur
The Back Hands 2 – TTC Middelburg 2, aanvang 14.30 uur

Programma zaterdag 21 maart, jeugd
The Back Hands 1 – TIOS ’51 3, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 2 – TTC Middelburg 4, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 4 – Smash ’76 4, aanvang 13.30 uur

Programma vrijdag 27 maart, senioren
Hotak ’68 3 – The Back Hands 4, vertrek 19.00 uur

Programma vrijdag 3 april, senioren
ODT Kanjers Uitzendbureau 1 – The Back Hands 2, vertrek 19.15 uur
The Back Hands 4 – Vice Versa ’51 2, aanvang 20.00 uur
De Pin Pongers 3 – The Back Hands 5, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 6 – WITAC ’89 1, aanvang 20.00 uur
Die Meede 7 – The Back Hands 7, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 8 – HITA ’79 3, aanvang 20.00 uur

Programma zaterdag 4 april, senioren
Taverbo 2 – The Back Hands 1, vertrek 13.30 uur
Smash ’76 2 – The Back Hands 3, vertrek 12.45 uur

Programma zaterdag 4 april, jeugd
TTC Middelburg 2 – The Back Hands 1, vertrek 9.00 uur
Het Markiezaat 2 – The Back Hands 2, vertrek 9.30 uur
TIOS ’51 8 – The Back Hands 3, vertrek 8.30 uur
Het Markiezaat 4 – The Back Hands 4, vertrek 9.30 uur

Programma donderdag 9 april, senioren
TCO ’78 3 – The Back Hands 6, vertrek 19.00 uur
De Batswingers 4 – The Back Hands 7, vertrek 19.00 uur

Programma vrijdag 10 april, senioren
Irene 2 – The Back Hands 2, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 3 – TTC Middelburg 4, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 4 – De Pin Pongers 1, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 5 – WITAC ’89 2, aanvang 20.00 uur
TIOS Terheijden 3 – The Back Hands 8, vertrek 19.00 uur

Programma zaterdag 11 april, senioren
Sittard 2 – The Back Hands 1, vertrek 13.00 uur

Programma zaterdag 11 april, jeugd
The Back Hands 1 – Belcrum 1, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 2 – Smash ’76 3, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 4 – Belcrum 5, aanvang 13.30 uur

Programma vrijdag 17 april, senioren
The Back Hands 3 – ODT Kanjers Uitzendbureau 2, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 5 – Tanaka 5, aanvang 20.00 uur
Het Markiezaat 4 – The Back Hands 6, vertrek 19.00 uur
The Back Hands 7 – Vice Versa ’51 6, aanvang 20.00 uur
TIOS ’51 8 – The Back Hands 8, vertrek 19.00 uur

Programma zaterdag 18 april, senioren
The Back Hands 1 – Hercules 2, aanvang 14.30 uur
The Back Hands 2 – Smash ’76 1, aanvang 14.30 uur

Programma zaterdag 18 april, jeugd
SAR ’72 1 – The Back Hands 1, vertrek 11.30 uur
SAR ’72 2 – The Back Hands 2, vertrek 11.30 uur
TCO ’78 2 – The Back Hands 4, vertrek 9.00 uur

Programma vrijdag 24 april, senioren
SAR ’72 2 – The Back Hands 3, vertrek 18.30 uur
Groene Ster 1 – The Back Hands 4, vertrek 19.00 uur
Belcrum 12 – The Back Hands 5, vertrek 19.15 uur
The Back Hands 6 – Tanaka 6, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 7 – ODT Kanjers Uitzendbureau 9, aanvang 20.00 uur
The Back Hands 8 – Smash 4, aanvang 20.00 uur

Programma zaterdag 25 april, senioren
The Back Hands 1 – De Brug 1, aanvang 14.30 uur
The Back Hands 2 – SV Red Star ’58 2, aanvang 14.30 uur

Programma zaterdag 25 april, jeugd
The Back Hands 1 – Hotak ’68 1, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 2 – Tanaka 2, aanvang 13.30 uur
The Back Hands 4 – Tanaka 4, aanvang 13.30 uur