Programma TTV The Back Hands

      No Comments on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen, senioren
Back Hands 3 – Irene 2  2-8
Back Hands 7 – Witac ’89 1  5-5

Programma vrijdag 9 maart, senioren
Back Hands 1 – Deurne 1, av 20.00
Irene 1 – Back Hands 2, v 19.00
ODT 2 – Back Hands 3, v 19.15
Vice Versa ’51 3 – Back Hands 4, v 19.15
Back Hands 5 – Tanaka 3, av 20.00
Het Markiezaat 4 – Back Hands 6, v 19.00
Back Hands 8 – Hotak ’68 6, av 20.00

Programma zaterdag 10 maart, jeugd
Westerzicht 2 – Back Hands 1, v 11.30
Smash 2 – Back Hands 2, v 8.30
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 4, av 13.30

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Belcrum 2  5-5
Back Hands 2 – Budilia 1  6-4
Back Hands 3 – Never Despair 2  4-6
TCO ’78 1 – Back Hands 4  2-8
ODT 6 – Back Hands 5  6-4
Back Hands 6 – Smash ’70 2  3-7
Back Hands 7 – ODT 7  2-8
Het Markiezaat 6 – Back Hands 8  2-8

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Smash ’76 2  4-6
LUTO 1 – Back Hands 2  9-1
Belcrum 4 – Back Hands 3  4-1

Programma vrijdag 2 maart, senioren
Back Hands 3 – Irene 2, av 20.00
Back Hands 7 – Witac ’89 1, av 20.00 (ovb)

Programma TTV The Back Hands

      No Comments on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Middelburg 3 – Back Hands 1  7-3
Tios ’51 1 – Back Hands 2  6-4
Back Hands 3 – Irene 2  uitgesteld
Back Hands 4 – Belcrum 8  8-2
LUTO 5 – Back Hands 5  4-6
Hotak ’68 5 – Back Hands 7  6-4
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 6  8-2

Uitslagen jeugd
Tanaka 3 – Back Hands 1  7-3
Back Hands 2 – Irene 2  5-5
Back Hands 3 – Smash 3  3-2

Programma donderdag 22 februari, senioren
TCO ’78 1 – Back Hands 4, v 19.00

Programma vrijdag 23 februari, senioren
Back Hands 1 – Belcrum 2, av 20.00
Back Hands 3 – Never Despair 2, av 20.00
ODT 6 – Back Hands 5, v 19.15
Back Hands 6 – Smash ’70 2, av 20.00
Back Hands 7 – ODT 7, av 20.00
Het Markiezaat 6 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 24 februari, senioren
Back Hands 2 – Budilia 1, av 14.00

Programma zaterdag 24 februari, jeugd
Back Hands 1 – Smash ’76 2, av 14.00
LUTO 1 – Back Hands 2, v 9.00
Belcrum 4 – Back Hands 3, v 12.00

Programma TTV The Back Hands

      No Comments on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Taverbo/Sabo 2  5-5
Back Hands 2 – Tanaka 1  7-3
TTCV Van Herwaarden 3 – Back Hands 3  4-6
Het Markiezaat 2 – Back Hands 4  4-6
Back Hands 5 – Belcrum 10  2-8
Back Hands 6 – Kerkwerve 3  7-3
Back hands 7 – Die Meede 7  3-7
Witac ’89 3 – Back Hands 8  3-7

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – TIOS ’51 4  9-1
Rally 3 – Back Hands 2  5-5
Irene 3 – Back Hands 3  3-2

Programma vrijdag 2 februari, senioren
Middelburg 3 – Back Hands 1, v 18.30
Back Hands 3 – Irene 2, av 20.00
Back Hands 4 – Belcrum 8, av 20.00
LUTO 5 – Back Hands 5, v 19.00
Hotak ’68 5 – Back Hands 7, v 19.00
Back Hands 8 – Vice Versa ’51 6, av 20.00

Programma zaterdag 3 februari, senioren
Tios ’51 1 – Back Hands 2, v 13.00

Programma zaterdag 3 februari, jeugd
Tanaka 3 – Back Hands 1, v 13.15
Back Hands 2 – Irene 2, av 13.30
Back Hands 3 – Smash 3, av 13.30

Programma TTV The Back Hands

      No Comments on Programma TTV The Back Hands

Programma vrijdag 26 januari, senioren
Back Hands 1 – Taverbo/Sabo 2, av 20.00
TTCV Van Herwaarden 3 – Back Hands 3, v 18.30
Het Markiezaat 2 – Back Hands 4, v 19.00
Back Hands 5 – Belcrum 10, av 20.00
Back Hands 6 – Kerkwerve 3, av 20.00
Back hands 7 – Die Meede 7, av 20.00
Witac ’89 3 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 27 januari, senioren
Back Hands 2 – Tanaka 1, av 14.00

Programma zaterdag 27 januari, jeugd
Back Hands 1 – TIOS ’51 4, av 14.00
Rally 3 – Back Hands 2, v 12.45
Irene 3 – Back Hands 3, v 9.00

Indeling jeugd en senioren voor het BackHandstoernooi 2018 (02/01/2018)

De aanvang van het toernooi is op beide dagen 9.00uur. De verwachting is dat de enkelspelen voor de jeugd beginnen om ongeveer 12.00uur. Voor de senioren is de verwachting dat de enkelspelen beginnen om ongeveer 12.20uur.

Afmeldingen graag zo spoedig mogelijk doorgeven
via toernooi@backhands.nl.

De indeling voor het dubbeltoernooi van de jeugd is als volgt (02/01/2018):
indeling jeugd dubbel 2018 overzichten.

De indeling voor het enkeltoernooi van de jeugd is als volgt:
indeling jeugd enkel 2018 overzichten.

De indeling voor het dubbeltoernooi van de senioren is als volgt (02/01/2018):
indeling senioren dubbel 2018 overzichten .

De indeling voor het enkeltoernooi van de senioren is als volgt:
indeling senioren enkel 2018 overzichten.

Voor de jeugd is er het ‘wie speelt waar overzicht’:
tafelindeling jeugd 2018.

Fouten,  opmerkingen, en/of afmeldingen graag doorgeven aan toernooi@backhands.nl.

Tot 6 en 7 januari!!

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Spaarne 1 – Back Hands 1  9-1
Back Hands 2 – ODT 2,  10-0
Back Hands 4 – Tios ’51 3  3-7
Irene 5 – Back Hands 5  7-3
Back Hands 6 – Witac ’89 1  5-5
TCS 2 – Back Hands 7  6-4
Het Markiezaat 6 – Back Hands 8  1-9

Uitslagen jeugd
Tanaka 3 – Back Hands 1  4-6
Back Hands 2 – Smash ’76 2  2-8
Back Hands 3 – Het Markiezaat 3  9-1

Programma zaterdag 9 december, jeugd
Back Hands 1 – Hooghei 1, av 13.00
Westerzicht 2 – Back Hands 2, v 10.30
ODT 3 – Back Hands 3, v 10.15

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen, senioren
De Sprint 1 – Back Hands 1  5-5
Back Hands 2 – Irene 2  7-3
Smash ’70 1 – Back Hands 3  5-5
Smash 1 – Back Hands 4  7-3
Back Hands 5 – Vice Versa ’51 4 7-3
Belcrum 12 – Back Hands 6  3-7
Back Hands 7 – Markiezaat 5  7-3
Witac ’89 3 – Back Hands 8  4-6

Uitslagen, jeugd
Stiphout 3 – Back Hands 1  6-4
Back Hands 2 – Arnemuiden 1  10-0
Middelburg 7 – Back Hands 3  3-7

Programma vrijdag 1 december, senioren
Back Hands 2 – ODT 2, av 20.00
Back Hands 4 – Tios ’51 3, av 20.00
Irene 5 – Back Hands 5, v 19.00
Back Hands 6 – Witac ’89 1, av 20.00
TCS 2 – Back Hands 7, v 19.00
Het Markiezaat 6 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 2 december, senioren
Spaarne 1 – Back Hands 1, v 13.00

Programma zaterdag 2 december, jeugd
Tanaka 3 – Back Hands 1, v 13.15
Back Hands 2 – Smash ’76 2, av 13.30
Back Hands 3 – Het Markiezaat 3, av 13.30

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen, senioren
Back Hands 1 – Salamanders 2  6-4
Arnemuiden 2 – Back Hands 2  5-5
Back Hands 3 – Tios ’51 4  7-3
Belcrum 4 – Back Hands 4  9-1
Back Hands 5 – LUTO 5  6-4
Back Hands 6 – Breda 3  8-2
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 7  6-4
Back Hands 8 – Hotak ’68 6  7-3

Uitslagen, jeugd
Back Hands 1 – Hotak ’68 2  3-7
Back Hands 2 – Scaldina 1  4-6
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 2  10-0

Programma vrijdag 24 november, senioren
Back Hands 2 – Irene 2, av 20.00
Smash ’70 1 – Back Hands 3, v 19.00
Smash 1 – Back Hands 4, v 19.00
Back Hands 5 – Vice Versa ’51 4, av 20.00
Belcrum 12 – Back Hands 6, v 19.00
Back Hands 7 – Markiezaat 5, av 20.00
Witac ’89 3 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 25 november, senioren
De Sprint 1 – Back Hands 1, v 12.30

Programma zaterdag 25 november, jeugd
Stiphout 3 – Back Hands 1, v 11.00
Back Hands 2 – Arnemuiden 1, av 13.30
Middelburg 7 – Back Hands 3, v 9.00