Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslag senioren
Back Hands 5 – ODT 7 7-3

Uitslag jeugd
Back Hands 5 – Irene 4 1-9

Programma vrijdag 1 november, senioren
Middelburg 3 – Back Hands 2, vertrek 18.30
Effect ’71 – Back Hands 3, vertrek 18.30
Back Hands 4 – Markiezaat 2, aanvang 20.00
Back Hands 6 – BSM 1, aanvang 20.00
TIOS ’51 – Back Hands 8, vertrek 19.00
Back Hands 9 – TCS 3, aanvang 20.00

Programma zaterdag 2 november, senioren
Slagvaardig (R) 1 – Back Hands 1, vertrek 12.30

Programma zaterdag 2 november, jeugd
Back Hands 2 – Flash 3, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Markiezaat 2, aanvang 13.30
Back Hands 4 – Markiezaat 3, aanvang 13.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Smash (M) 2 8-2
TCS 1 – Back Hands 4 4-6
BSM 2 – Back Hands 5 6-4
JCV 6 – Back Hands 6 7-3
Back Hands 7 – Hotak ’68 6 5-5
Back Hands 8 – Breda 3 6-4
Witac ‘ 89 3 – Back Hands 9 3-7

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Unicum 1 5-5
Never Despair 4 – Back Hands 2 1-9
Smash 2 – Back Hands 3 5-5
Vice Versa ’51 2 – Back Hands 4 7-3
Smash 3 – Back Hands 5 1-9

Programma vrijdag 25 oktober, senioren
Back Hands 5 – ODT 7, aanvang 20.00

Programma zaterdag 26 oktober, jeugd
Back Hands 5 – Irene 4, aanvang 13.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – US 2 6-4
Back Hands 2 – Renata 1 3-7
ODT 3 – Back Hands 3 4-6
Hotak ’68 4 – Back Hands 4 3-7
Back Hands 5 – Tanaka 5 10-0
Back Hands 6 – TIOS Terheijden 1 6-4
Back Hands 7 – Het Markiezaat 4 3-7
Die Meede 7 – Back Hands 8 7-3
ODT 9 – Back Hands 9 6-4

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Stiphout 2 5-5
Back Hands 2 – TIOS ’51 5 9-1
Back Hands 3 – Tanaka 4 5-5
Back Hands 4 – ODT 3 8-2
Back Hands 5 – TIOS ’51 7 5-5

Programma vrijdag 18 oktober, senioren
TCS 1 – Back Hands 4, vertrek 19.00
BSM 2 – Back Hands 5, vertrek 19.00
JCV 6 – Back Hands 6, vertrek 18.45
Back Hands 7 – Hotak ’68 6, aanvang 20.00
Back Hands 8 – Breda 3, aanvang 20.00
Witac ‘ 89 3 – Back Hands 9, vertrek 19.00

Programma zaterdag 19 oktober, senioren
Back Hands 1 – Smash (M) 2, aanvang 14.30

Programma zaterdag 19 oktober, jeugd
Back Hands 1 – Unicum 1, aanvang 14.30
Never Despair 4 – Back Hands 2, vertrek 8.30
Smash 2 – Back Hands 3, vertrek 8.30
Vice Versa ’51 2 – Back Hands 4, vertrek 10.15
Smash 3 – Back Hands 5, vertrek 8.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Smash 2 – Back Hands 1 0-10
Irene 1 – Back Hands 2 9-1
Belcrum 6 – Back Hands 3 1-9
Back Hands 4 – TCS 1 5-5
Back Hands 5 – BSM 2 6-4
Back Hands 6 – JCV 6 5-5
TCO ’78 3 – Back Hands 7 6-4
Breda 3 – Back Hands 8 5-5
Hotak ’68 7 – Back Hands 9 8-2

Uitslagen jeugd
Unicum 1 – Back Hands 1 5-5
Back Hands 2 – Never Despair 4 10-0
Back Hands 3 – Smash 2 4-6
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 2 4-6
Back Hands 5 – Smash 3 6-4

Programma vrijdag 11 oktober, senioren
ODT 3 – Back Hands 3, vertrek 19.15
Hotak ’68 4 – Back Hands 4, vertrek 19.00
Back Hands 5 – Tanaka 5, aanvang 20.00
Back Hands 6 – TIOS Terheijden 1, aanvang 20.00
Back Hands 7 – Het Markiezaat 4, aanvang 20.00
Die Meede 7 – Back Hands 8, vertrek 19.00
ODT 9 – Back Hands 9, vertrek 19.15

Programma zaterdag 12 oktober, senioren
Back Hands 1 – US 2, aanvang 14.30
Back Hands 2 – Renata 1, aanvang 14.30

Programma zaterdag 12 oktober, jeugd
Back Hands 1 – Stiphout 2, aanvang 14.30
Back Hands 2 – TIOS ’51 5, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Tanaka 4, aanvang 10.00
Back Hands 4 – ODT 3, aanvang 10.30
Back Hands 5 – TIOS ’51 7, aanvang 13.30

Programma en uitslagen TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma en uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
De Toekomst 2 – Back Hands 1 6-4
Veldhoven 1 – Back Hands 2 5-5
Back Hands 3 – Tanaka 2 5-5
Back Hands 4 – Belcrum 10 10-0
Die Meede 5 – Back Hands 5 1-9
Back Hands 6 – SV Red Star ’58 3 3-7
WITAC ’89 2 – Back Hands 7 6-4
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 8 6-4
Back Hands 9 – Het Markiezaat 6 4-6

Uitslagen jeugd
Hooghei 1 – Back Hands 1 2-8
Back Hands 2 – De Batswingers 1 3-7
Back Hands 3 – Rally 3 6-4
Back Hands 5 – Rally 4 4-6

Programma donderdag 3 oktober, senioren
TCO ’78 3 – Back Hands 7, vertrek 19.00

Programma vrijdag 4 oktober, senioren
Irene 1 – Back Hands 2, vertrek 19.00
Belcrum 6 – Back Hands 3, vertrek 19.15
Back Hands 4 – TCS 1, aanvang 20.00
Back Hands 5 – BSM 2, aanvang 20.00
Back Hands 6 – JCV 6, aanvang 20.00
Breda 3 – Back Hands 8, vertrek 19.15
Hotak ’68 7 – Back Hands 9, vertrek 19.00

Programma zaterdag 5 oktober, senioren
Smash 2 – Back Hands 1, vertrek 16.30

Programma zaterdag 5 oktober, jeugd
Unicum 1 – Back Hands 1, vertrek 9.30
Back Hands 2 – Never Despair 4, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Smash 2, aanvang 13.30
Back Hands 4 – Vice Versa ’51 2, aanvang 13.30
Back Hands 5 – Smash 3, aanvang 13.30

Programma TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Avanti 2 – Back Hands 1 7-3
Tios ’51 1 – Back Hands 2 5-5
Smash ’76 3 – Back Hands 3 1-9
Back Hands 4 – ODT 5 9-1
Back Hands 5 – Breda 1 7-3
Hita ’79 2 – Back Hands 6 7-3
De Pin Pongers 2 – Back Hands 7 8-2
Back Hands 8 – De Batswingers 3 6-4
Belcrum 13 – Back Hands 9 4-6

Uitslagen jeugd
Smash ’76 1 – Back Hands 1 8-2
Waalwijk 1 – Back Hands 2 2-8
Belcrum 4 – Back Hands 3 6-4
TCO ’78 2 – Back Hands 4 3-7
Tanaka 5 – Back Hands 5 3-7

Programma vrijdag 27 september, senioren
Veldhoven 1 – Back Hands 2, vertrek 18.30
Back Hands 3 – Tanaka 2, aanvang 20.00
Back Hands 4 – Belcrum 10, aanvang 20.00
Die Meede 5 – Back Hands 5, vertrek 19.00
Back Hands 6 – SV Red Star ’58 3, aanvang 20.00
WITAC ’89 2 – Back Hands 7, vertrek 19.00
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 8, vertrek 19.15
Back Hands 9 – Het Markiezaat 6, aanvang 20.00

Programma zaterdag 28 september, senioren
De Toekomst 2 – Back Hands 1, vertrek 11.30

Programma zaterdag 28 september, jeugd
Hooghei 1 – Back Hands 1, vertrek 8.45
Back Hands 2 – De Batswingers 1, aanvang 13.30
Back Hands 3 – Rally 3, aanvang 13.30
Back Hands 5 – Rally 4, aanvang 13.30

Programma TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Slagvaardig 1 4-6
Back Hands 2 – Irene 3 5-5
Back Hands 3 – Effect ‘71 1 3-7
Markiezaat2 – Back Hands 4 1-9
ODT 7– Back Hands 5 1-9
BSM 1– Back Hands 6 9-1
Back Hands 7 – Smash ‘76 5 4-6
Back Hands 8 – Tios‘51 9 6-4
Back Hands 9 – Tios Terheijden 2 0-10

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Valkenswaard 2 4-6
Flash 3 – Back Hands 2 0-10
Markiezaat2 – Back Hands 3 7-3
Markiezaat3 – Back Hands 4 4-6
Irene 4 – Back Hands 5  vertrek 4-6

Programma vrijdag 20 september, senioren
Back Hands 4 – ODT 5, aanvang 20.00
Back Hands 5 – Breda 1, aanvang 20.00
Hita ’79 2 – Back Hands 6, vertrek 19.00
Back Hands 8 – De Batswingers 3, aanvang 20.00
Belcrum 13 – Back Hands 9, vertrek 19.00

Programma zaterdag 21 september, senioren
Avanti 2 – Back Hands 1, vertrek 13.30
Tios ’51 1 – Back Hands 2, vertrek 13.00
Smash ’76 3 – Back Hands 3, vertrek 13.00
De Pin Pongers 2 – Back Hands 7, vertrek 13.00

Programma zaterdag 21 september, jeugd
Smash ’76 1 – Back Hands 1, vertrek 13.00
Waalwijk 1 – Back Hands 2, vertrek 8.30
Belcrum 4 – Back Hands 3, vertrek 12.00
TCO ’78 2 – Back Hands 4, vertrek 9.30
Tanaka 5 – Back Hands 5, vertrek 13.15

Programma TTV The Back Hands

      Comments Off on Programma TTV The Back Hands

Programma vrijdag 13 september, senioren
Back Hands 3 – Effect ‘71 1  aanvang 20:00
Markiezaat2 – Back Hands 4  vertrek 19:00
ODT 7– Back Hands 5  vertrek 19:15
BSM 1– Back Hands 6  vertrek 19:00
Back Hands 7 – Smash ‘76 5  aanvang 20:00
Back Hands 8 – Tios‘51 9  aanvang 20:00
Back Hands 9 – Tios Terheijden2  aanvang 20:00

Programma zaterdag 14 september, senioren
Back Hands 1 – Slagvaardig 1   aanvang 14.30
Back Hands 2 – Irene 3  aanvang 14.30

Programma zaterdag 14 september, jeugd
Back Hands 1 – Valkenswaard 2  aanvang14:30
Flash 3 – Back Hands 2  vertrek 9:30
Markiezaat2 – Back Hands 3  vertrek 9:30
Markiezaat3 – Back Hands 4  vertrek 9:30
Irene 4 – Back Hands 5  vertrek 9:00

Update voor de indeling van het Backhands teamtoernooi (7 september 2019)

      Comments Off on Update voor de indeling van het Backhands teamtoernooi (7 september 2019)

AANVANG: 9:00uur.

Voorlopige indeling:

  1. Soren de Witte  –   Mark Hackenberg
  2. Jurgen Wens      – Danny Roks
  3. Richard Verstijlen –  Monique Postuma
  4. Rob Verschuren – Johan Linders
  5. Sjoerd Broos      –  Bram Bakker
  6. David Saunders  –  Jannus van Bragt
  7. Vicky Schijven  –  Steven Tang
  8. Julian Flamman  –  Roald Vos
  9. Wilfred Braspenning  –  Peter de Rooij
  10. Ronny Oonincx  –   Tonny Brouwers
  11. Pieter Lauwerijssen  –  Surjos Lauwerijssen
  12. Erik Verhage  –   Sjors van Gogh
  13. Gerry van Dooren  –  Joop Wagtmans
  14. Wilbert Poppe   –  Erik Schuurman
  15. Rene Lauwerijssen  –  Arjan Schijven
  16. Joost Schoenmakers  –  Joep Schoenmakers
  17. Mark Riemens  –  Thijs Vleugel
  18. Sam Braat – Dennis van Oers
  19. Ad van Beijsterveld  –  Robin Honcoop
  20. Lyn Schijven  –   Cristel van Buuren
  21. Nicky Oomen   –  Marcel van Buuren
  22. Youri van den Berg  –  Stijn Meulenbroek
  23. Ad de Hoon     –   Piet Raaijmakers
  24. Jordy Meyer  –  Mika Verschuren
  25. Jackeline Ritzen  – Piet van hoek
    1e reserve Peter Salnicky  –   Rick Sijp
    2e reserve Patrick Janssen  –  Linda van de Velde