Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Spaarne 1 – Back Hands 1  9-1
Back Hands 2 – ODT 2,  10-0
Back Hands 4 – Tios ’51 3  3-7
Irene 5 – Back Hands 5  7-3
Back Hands 6 – Witac ’89 1  5-5
TCS 2 – Back Hands 7  6-4
Het Markiezaat 6 – Back Hands 8  1-9

Uitslagen jeugd
Tanaka 3 – Back Hands 1  4-6
Back Hands 2 – Smash ’76 2  2-8
Back Hands 3 – Het Markiezaat 3  9-1

Programma zaterdag 9 december, jeugd
Back Hands 1 – Hooghei 1, av 13.00
Westerzicht 2 – Back Hands 2, v 10.30
ODT 3 – Back Hands 3, v 10.15

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen, senioren
De Sprint 1 – Back Hands 1  5-5
Back Hands 2 – Irene 2  7-3
Smash ’70 1 – Back Hands 3  5-5
Smash 1 – Back Hands 4  7-3
Back Hands 5 – Vice Versa ’51 4 7-3
Belcrum 12 – Back Hands 6  3-7
Back Hands 7 – Markiezaat 5  7-3
Witac ’89 3 – Back Hands 8  4-6

Uitslagen, jeugd
Stiphout 3 – Back Hands 1  6-4
Back Hands 2 – Arnemuiden 1  10-0
Middelburg 7 – Back Hands 3  3-7

Programma vrijdag 1 december, senioren
Back Hands 2 – ODT 2, av 20.00
Back Hands 4 – Tios ’51 3, av 20.00
Irene 5 – Back Hands 5, v 19.00
Back Hands 6 – Witac ’89 1, av 20.00
TCS 2 – Back Hands 7, v 19.00
Het Markiezaat 6 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 2 december, senioren
Spaarne 1 – Back Hands 1, v 13.00

Programma zaterdag 2 december, jeugd
Tanaka 3 – Back Hands 1, v 13.15
Back Hands 2 – Smash ’76 2, av 13.30
Back Hands 3 – Het Markiezaat 3, av 13.30

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen, senioren
Back Hands 1 – Salamanders 2  6-4
Arnemuiden 2 – Back Hands 2  5-5
Back Hands 3 – Tios ’51 4  7-3
Belcrum 4 – Back Hands 4  9-1
Back Hands 5 – LUTO 5  6-4
Back Hands 6 – Breda 3  8-2
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 7  6-4
Back Hands 8 – Hotak ’68 6  7-3

Uitslagen, jeugd
Back Hands 1 – Hotak ’68 2  3-7
Back Hands 2 – Scaldina 1  4-6
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 2  10-0

Programma vrijdag 24 november, senioren
Back Hands 2 – Irene 2, av 20.00
Smash ’70 1 – Back Hands 3, v 19.00
Smash 1 – Back Hands 4, v 19.00
Back Hands 5 – Vice Versa ’51 4, av 20.00
Belcrum 12 – Back Hands 6, v 19.00
Back Hands 7 – Markiezaat 5, av 20.00
Witac ’89 3 – Back Hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 25 november, senioren
De Sprint 1 – Back Hands 1, v 12.30

Programma zaterdag 25 november, jeugd
Stiphout 3 – Back Hands 1, v 11.00
Back Hands 2 – Arnemuiden 1, av 13.30
Middelburg 7 – Back Hands 3, v 9.00

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen 2, 3 en 4 november, senioren
HBC1 – Back Hands 1  9-1
Back Hands 2 – Vice Versa ’51 1 7-3
Belcrum 5 – Back Hands 3  0-10
Die Meede 3 – Back Hands 4  3-7
Back Hands 5 – Breda 1  3-7
Back Hands 6 – De Pin Pongers 3  7-3
TCO ’78 3 – Back Hands 7  4-6

Uitslagen 4 november, jeugd
Middelburg 2 – Back Hands 1  2-8
Back Hands 2 – Middelburg 3  4-6
Back Hands 3 – Middelburg 6  8-2

Uitslagen 10 en 11 november, senioren
Back Hands 1 – Hilversum 2  3-7
Het Markiezaat 1 – Back Hands 2  1-9
Back Hands 3 – Tanaka 2  7-3
BSM 2 – Back Hands 5  8-2
ODT 8 – Back Hands 6  4-6
Back Hands 7 – Smash ’70 3  5-5
Back Hands 8 – Tanaka 6  2-8

Programma 17 november, senioren
Arnemuiden 2 – Back Hands 2, v 18.30
Back Hands 3 – Tios ’51 4, av 20.00
Belcrum 4 – Back Hands 4, v 19.00
Back Hands 5 – LUTO 5, av 20.00
Back Hands 6 – Breda 3, av 20.00
Vice Versa ’51 5 – Back Hands 7, v 19.00
Back Hands 8 – Hotak ’68 6, av 20.00

Programma 18 november, senioren
Back Hands 1 – Salamanders 2, av 14.30

Programma 18 november, jeugd
Back Hands 1 – Hotak ’68 2, av 14.30
Back Hands 2 – Scaldina 1, av 13.30
Back Hands 3 – Vice Versa ’51 2, av 13.30

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – Spaarne 1  3-7
ODT 2 – Back Hands 2  2-8
Tios ’51 3 – Back Hands 4  10-0
Back Hands 5 – Irene 5  3-7
Witac ’89 1 – Back Hands 6  9-1
Back Hands 7 – TCS 2  6-4
Back Hands 8 – Markiezaat 6  8-2

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Tanaka 3  5-5
Smash ’76 2 – Back Hands 2  7-3
Markiezaat 3 – Back Hands 3  2-8

Programma donderdag 2 november, senioren
TCO ’78 3 – Back Hands 7, v 19.00

Programma vrijdag 3 november, senioren
Back Hands 2 – Vice Versa ’51 1, av 20.00
Belcrum 5 – Back Hands 3, v 19.00
Die Meede 3 – Back Hands 4, v 19.15
Back Hands 5 – Breda 1, av 20.00
Back Hands 6 – De Pin Pongers 3, av 20.00

Programma zaterdag 4 november, senioren
HBC1 – Back Hands 1, v 13.00

Programma zaterdag 4 november, jeugd
Middelburg 2 – Back Hands 1, v 9.00
Back Hands 2 – Middelburg 3, av 13.30
Back Hands 3 – Middelburg 6, av 13.30

Programma TTV The Back Hands

      No Comments on Programma TTV The Back Hands

Uitslagen, Senioren
TCS 3 – Back hands 8  5-5
Back Hands 4 – LUTO 1  4-6

Programma vrijdag 27 oktober, senioren
ODT 2 – Back Hands 2, v 19.00
Back Hands 5 – Irene 5, av 20.00
Witac ’89 1 – Back Hands 6, v 19.00
Back Hands 7 – TCS 2, av 20.00
Back Hands 8 – Markiezaat 6, av 20.00

Programma zaterdag 28 oktober, senioren
Back Hands 1 – Spaarne 1, av 14.30
Tios ’51 3 – Back Hands 4, v 13.00

Programma zaterdag 28 oktober, jeugd
Back Hands 1 – Tanaka 3, av 14.30
Smash ’76 2 – Back Hands 2, v 12.45
Markiezaat 3 – Back Hands 3, v 9.30

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Back Hands 1 – De Sprint 1  8-2
Irene 2 – Back Hands 2  4-6
Back Hands 3 – Smash ’70 1  8-2
Back Hands 4 – Smash 1  7-3
Vice Versa ’51 4 – Back Hands 5  5-5
Back Hands 6 – Belcrum 12  5-5
Back Hands 7 – Vice Versa ’51 5  7-3
Back Hands 8 – Witac ’89 3  8-2

Uitslagen jeugd
Back Hands 1 – Stiphout 3  8-2
Arnemuiden 1 – Back Hands 2  3-7
Back Hands 3 – Middelburg 7  7-3

Programma dinsdag 10 oktober, senioren
Het Markiezaat 5 – Back Hands 7, v 19.00

Programma vrijdag 13 oktober, senioren
TCS 3 – Back hands 8, v 19.00

Programma zaterdag 14 oktober, senioren
Back Hands 4 – LUTO 1, av 13.30

Uitslagen TTV The Back Hands

      No Comments on Uitslagen TTV The Back Hands

Uitslagen senioren
Salamanders 2 – Back Hands 1  4-6
Back Hands 2 – Arnemuiden 2  7-3
TIOS ’51 – Back Hands 3  3-7
Back Hands 4 – Belcrum 4  4-6
LUTO 5 – Back Hands 5  3-7
Breda 3 – Back Hands 6  4-6
Hotak ’68 – Back Hands 8  0-10

Uitslagen jeugd
Hotak ’68 2 – Back Hands 1  9-1
Scaldina 1 – Back Hands 2  6-4
Vice Versa ’51 2 – Back Hands 3  1-9

Programma dinsdag 3 oktober, senioren
Back Hands 7 – Vice Versa ’51 5, av 20.00

Programma vrijdag 4 oktober, senioren
Irene 2 – Back Hands 2, v 18.45
Back Hands 3 – Smash ’70 1, av 20.00
Back Hands 4 – Smash 1, av 20.00
Vice Versa ’51 4 – Back Hands 5, v 19.15
Back Hands 6 – Belcrum 12, av 20.00
Back Hands 8 – Witac ’89 3, av 20.00

Programma zaterdag 5 oktober, senioren
Back Hands 1 – De Sprint 1, av 14.30

Programma zaterdag 5 oktober, jeugd
Back Hands 1 – Stiphout 3, av 14.30
Back Hands 2 – Arnemuiden 1, av 13.30
Back Hands 3 – Middelburg 7, av 13.30